Melita Medical – jakie choroby leczymy?

Centrum Medyczne Melita Medical zostało założone z myślą o zapewnieniu pacjentom z dolegliwościami gastrycznymi oraz chorobami jelit i odbytu leczenia na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelki starań, by zarówno osoby cierpiące z powodu łagodnych zaburzeń czynnościowych, jak i poważnych chorób o podłożu infekcyjnym, zapalnym, autoimmunologicznym czy nowotworowym, mogły znaleźć u nas specjalistów, którzy zaopiekują się nimi kompleksowo. Centrum Medyczne Melita Medical zapewnia pacjentom dostęp do szerokiej oferty zabiegów ambulatoryjnych oraz nowoczesnej i skutecznej diagnostyki, a w przypadku chorób końcowego odcinka przewodu pokarmowego również zabiegów proktologicznych.
Holistyczne podejście

Holistyczne podejście

Znając specyfikę chorób przewodu pokarmowego oraz odbytu zdajemy sobie sprawę, że często nie oznaczają one dla pacjenta jedynie przejściowego i łatwego do rozwiązania problemu. Bywa, że wiążą się z koniecznością wizyt u wielu specjalistów i wymagają kompleksowego leczenia, a nie tylko terapi lekami powszechnie dostępnymi na rynku.

Z tego powodu w Centrum Medycznym Melita Medical, poza wybitnymi specjalistami z zakresu gastroenterologii i proktologii leczą również znakomici chirurdzy, onkolog, hematolog, fizjoterapeuta i dietetyk, a także pulmonolog w przypadku pacjentów z powikłaniami po koronawirusie.  Zdajemy sobie również sprawę, że w diagnostyce chorób przewodu pokarmowego nieocenionym narzędziem jest starannie wykonane i profesjonalnie opisane badanie USG, dlatego do dyspozycji naszych pacjentów pozostaje najlepsza specjalistka radiologii we Wrocławiu.

Szerokie grono specjalistów Centrum Medycznego Melita Medical pozwala świadczyć opiekę medyczną o najwyższym standardzie, nie tylko w leczeniu chorób przewodu pokarmowego, ale również ich powikłań oraz następstw długotrwałej choroby. Oferujemy zarówno leczenie farmakologiczne i chirurgiczne, jak i wsparcie w zmianie sposobu żywienia i poprawie sprawności fizycznej.

Wiemy też, że dla wielu osób jedyną szansą przywrócenia pełnego komfortu życia może być próba leczenia najnowocześniejszymi lekami. W Centrum Medycznym Melita Medical zapewniamy więc pacjentom dostęp do najnowszych form terapii w ramach prowadzonych badań klinicznych.

Zapoznaj się z informacjami o chorobach, które najczęściej trapią naszych pacjentów.

Umów wizytę