Melita Medical – jakie choroby leczymy?

Centrum Medyczne Melita Medical zostało założone z myślą o zapewnieniu pacjentom z dolegliwościami gastrycznymi oraz chorobami jelit i odbytu leczenia na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelki starań, by zarówno osoby cierpiące z powodu łagodnych zaburzeń czynnościowych, jak i poważnych chorób o podłożu infekcyjnym, zapalnym, autoimmunologicznym czy nowotworowym, mogły znaleźć u nas specjalistów, którzy zaopiekują się nimi kompleksowo. Centrum Medyczne Melita Medical zapewnia pacjentom dostęp do szerokiej oferty zabiegów ambulatoryjnych oraz nowoczesnej i skutecznej diagnostyki, a w przypadku chorób końcowego odcinka przewodu pokarmowego również zabiegów proktologicznych.
Holistyczne podejście

Holistyczne podejście

Znając specyfikę chorób przewodu pokarmowego oraz odbytu zdajemy sobie sprawę, że często nie oznaczają one dla pacjenta jedynie przejściowego i łatwego do rozwiązania problemu. Bywa, że wiążą się z koniecznością wizyt u wielu specjalistów i wymagają kompleksowego leczenia, a nie tylko terapi lekami powszechnie dostępnymi na rynku.

Z tego powodu w Centrum Medycznym Melita Medical, poza wybitnymi specjalistami z zakresu gastroenterologii i proktologii leczą również znakomici chirurdzy, onkolog, hem... (zobacz więcej)

Umów wizytę