Centrum Medyczne Melita Medical

W Centrum Medycznym Melita Medical leczymy przede wszystkim pacjentów z chorobami jelit i dolegliwościami proktologicznymi. Dotyczy to zarówno łagodnych zaburzeń czynnościowych, jak i poważnych chorób o podłożu zapalnym, autoimmunologicznym czy nowotworowym.

W skomplikowanych przypadkach w leczeniu biorą udział specjaliści innych dziedzin medycyny - onkolog, hematolog, dietetyk czy fizjoterapeuta. W diagnostyce USG wspiera nas najlepsza specjalistka radiologii we Wrocławiu, a pacjentów z powikłaniami po zachorowaniu na COVID-19 zachęcamy do skorzystania z porad pulmonologa.
Kilka słów o Melita Medical

Kilka słów o Melita Medical

Melita Medical to projekt lekarzy z Polski i z Malty, kraju który od średniowiecza był kojarzony z działalnością Kawalerów Zakonu Maltańskiego - założycieli pierwszych szpitali na kontynencie europejskim, tradycyjnie zajmujących się opieką nad chorymi i kalekami.

W Centrum Medycznym Melita Medical zapewniamy pacjentom dostęp do najnowszych metod diagnostyki i leczenia oraz otaczamy ich profesjonalną opieką od momentu umówienia wizyty, po ostatnią wizytę. Codziennie dbamy o to, by nasi pacjenci czuli się u nas komfortowo, a poziom medycyny, jaki oferujemy, dorównywał najwyższym i najnowocześniejszym europejskim standardom.

W Centrum Medycznym Melita Medical wszystkich leczymy i traktujemy jak własną rodzinę!

Jak umówić się na wizytę?

Zadzwoń i umów wizytę 

660 551 155   71 707 21 11

Rejestracja osobista w Centrum Medycznym Melita Medical przy ul. Trauguta 1-7 we Wrocławiu od poniedziałku do czwartku w godzinach 09:00-19:00, w piątki w godzinach 09:00-17:00 oraz w soboty w godzinach  09:00-14:00.

Jak umówić się na wizytę?

Nowoczesne Centrum Medyczne Melita Medical we Wrocławiu

W Centrum Medycznym Melita Medical  stosujemy najnowsze, zgodne z zasadami Evidence Based Medicine, metody leczenia i diagnostyki chorób.

W ramach diagnostyki pacjenci mogą liczyć na najbardziej aktualne podejście do wszystkich napotkanych problemów medycznych i rozwiązań skrojonych na miarę, zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.

W badaniach i w zabiegach wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt medyczny, zapewniając tym samym dokładność i skuteczność każdej przeprowadzanej procedury medycznej. Każdy nasz specjalista zna doskonale tajniki narzędzi, jakimi sie posługuje, co gwarantuje najwyższy standard opieki medycznej.

Umów wizytę
Nowoczesne Centrum Medyczne Melita Medical we Wrocławiu
Poznaj naszych specjalistów

Poznaj naszych specjalistów

Zespół medyczny Centrum Medycznego Melita Medical tworzą cenieni specjaliści - gastroenterolodzy, proktolodzy, chirurdzy, onkolodzy, radiolog, hematolodzy, pulmonolog, dietetyk i fizjoterapeuta.

Gwarantujemy zaangażowanie, profesjonalizm oraz troskę lekarzy i personelu medycznego o pacjenta podczas każdej wizyty w Centrum Medycznym Melita Medical.

 

Nasz zespół