lek. med. Grzegorz Fronik

lek. med. Grzegorz Fronik

Umów wizytę

Specjalizuje się w leczeniu chorób z zakresu chirurgii ogólnej i proktologii, od wielu lat z wykorzystywaniem technik małoinwazyjnych. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, które zdobył m.in. w EMC Instytut Medyczny S.A., EuroMediCare Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu w oddziale chirurgii ogólnej i endoskopowej oraz Szpitalu Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim na oddziale chirurgii ogólnej i chirurgii dziecięcej. Pracował również w Szpitalu Miejskim nr 1 w Sosnowcu, gdzie był asystentem na oddziale chirurgii ogólnej oraz Wojewódzkim Pogotowiu Ratunkowym w Katowicach, gdzie był lekarzem zespołu wyjazdowego.

Aktualnie pracuje jako specjalista chirurgii ogólnej w ambulatorium chirurgicznym oraz poradni chirurgii ogólnej w Centrum Medycznym „Dobrzyńska” we Wrocławiu.

Śledzi światowe trendy w dziedzinie chirurgii małoinwazyjnej i proktologii. Swoje kwalifikacje powiększa uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Leczenie to dla niego przede wszystkim pasja, ale i wielka odpowiedzialność. Każdy przypadek traktuje indywidualnie. Zawsze z należytą uwagą i szacunkiem wysłuchuje Pacjenta, aby móc postawić precyzyjną diagnozę, a co za tym idzie, skutecznie wyleczyć dolegliwość, na którą Pacjent cierpi. Poświęcenie Pacjentowi odpowiedniej ilości czasu i uwagi uważa za standard.